Apsipirkti El. parduotuvėje rankudarbopapuosalai.lt yra visiškai paprasta. Žemiau pateikiame instrukciją, kaip viską atlikti.

 

  1. Radę patikusią prekę, pasirinkite ją ir spauskite mygtuko simbolį „PRIDĖTI Į KREPŠELĮ“.
  2. Pridėjus prekę į krepšelį, atsiranda lentelė. Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę. Tiesiog spauskite „Tęsti apsipirkimą“, o pasirinkta prekė liks ,,Prekių krepšelio“ atmintyje. Į krepšelį galite įdėti tiek prekių, kiek tik norite. Kai jau manysite, jog šiam kartui pakaks, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį ,,Prekių krepšelio“ simbolį ir pateksite atgal į savo ,,Prekių krepšelį“.
  3. Teks prisijungti prie savo rankudarbopapuosalai.lt vartotojo paskyros. Jei tokios dar neturite, prisiregistruokite.
  4. Prisijungę ir patekę į savo ,,Prekių krepšelį“, patikrinkite, ar visos prekės ir jų kiekiai yra krepšelyje. Jei viskas gerai, spauskite mygtuko simbolį „PRISTATYMAS“.
  5. Dabar jau galite įvesti savo namų adresą, kuris išliks sistemos atmintyje. Todėl kitą kartą jo iš naujo vesti nebereikės, nebent norėsite siųsti pirkinį kitu adresu. Kartu pasirinkite prekių pristatymo būdą. O jei norėsite kažką pasakyti ar tiesiog pasisveikinti su rankudarbopapuosalai.lt kolektyvu – tai galėsite padaryti tiesiog įvedę papildomą informaciją apačioje. Kai jau viską baigsite, spauskite ant simbolio „PATVIRTINIMAS“.
  6. Siūlome dar kartą viską pasitikrinti ir, jei viskas taip, kaip norite ir kaip reikia, spauskite mygtuko simbolį „PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ“.
  7. Ir paskutinis etapas, kuriame jau galite atlikti apmokėjimą. Apmokėjimas atliekamas per el. bankininkystę arba banką.
  8. Jei mokėsite per el. bankininkystę, rankudarbopapuosalai.lt gaus patvirtinimą apie apmokėjimą  tą pačią dieną arba kitą ir galės pradėti ruošti Jūsų užsakymą iš karto.
  9. Prekės, esančios rankudarbopapuosalai.lt sandėlyje, išsiunčiamos per 1 – 5 darbo dienas. Prekėms pagal individualius užsakymus terminas yra suderinamas individualiai su Pirkėju. Prekių siuntimas vykdomas registruotu Lietuvos paštu arba per kurjerį.
  10. Patogiau pirkti telefonu? Paskambinkite telefonu, pirmadienį - penktadienį, 9 - 18val. ir mūsų konsultantai užsakymą priims telefonu. 

 

Malonaus apsipirkimo! :)

 

Papuošalai moterims

Pirkti

Papuošalai vyrams

Pirkti

Papuošalai vaikams

Pirkti

Namų interjero detalės

Pirkti

Dovanų kuponai

Pirkti

Dovanų rinkiniai

Pirkti

Dovanų idėjos

Pirkti

Rankdarbiai

Pirkti

Dekupažas

Pirkti

Naujienlaiškis