Krikštynos yra viena svarbiausių švenčių gyvenime.  Krikšto metu  vaikas tampa tikru krikščioniu., krikščioniškos šeimos nariu. Krikštynos - šeimos šventė, kurią turi supti jaukumas, šiluma ir mylimi žmonės.


Krikštynų dovanos neatsiejama šios šventės dalis. Įprasta krikštynų metu įteikti dovanas vaiko tėveliams, seneliams ir, žinoma, vaiko antriesiems tėvams - krikšto tėveliams.


Krikštynų dovanos vaikui dovanojamos vaiko tėveliams. Delanature rankų darbo krikštynų dovanos – tai krikštadėžės su vaikų vardais, krikštadėžės berniukams, krikštadežės mergaitėms, dekoruoti rėmeliai nuotraukoms ar gimimo dienos metrika, pakabėlės krikšto drabužėliams, krikšto žvakės ir kita krikštynų atributika.


Krikštynų dovanos krikšto tėveliams – tai simbolinė padėka už priimtą atsakomybę. Delanature siūlomos krikštynų dovanos krikšto tėvams – tai dekoruoti rėmeliai su vaikučio nuotrauka, svarbiais faktais, skaičiais, datomis.


Delanature siūlomos krikštynų dovanos seneliams – tai dekoruotos medinės taupyklės „Anūko bankas“, tam kad seneliai taupytų anukėliui (–ei ) pinigus, mokslams, pirmajam automobiliui, būstui, vestuvėms ir t.t., taip pat  dekoruoti rėmeliai su vaikučio nuotrauka, gimimo dienos metrika, svarbiais faktais, skaičiais, datomis.


Delanature krikštynų dovanos – tai simboliai primenantys vaiko gimimą. Augdamas vaikas su savimi nešasi ir savo vaikystės prisiminimus. Tad padovanokite jam gražią gimimo-krikšto akimirką!

Papuošalai moterims

Pirkti

Papuošalai vyrams

Pirkti

Papuošalai vaikams

Pirkti

Namų interjero detalės

Pirkti

Dovanų kuponai

Pirkti

Dovanų rinkiniai

Pirkti

Dovanų idėjos

Pirkti

Rankdarbiai

Pirkti

Dekupažas

Pirkti

Naujienlaiškis