Dovanas dovanojame įvairiausiomis progomis. Dovanos gimtadienio proga, dovanos jubiliejaus proga, dovanos vestuvėms, dovanos vestuvių metinių proga, dovanos vaiko gimimo proga, dovanos krikštynoms, dovanos įkurtuvėms, dovanos Kalėdoms ir dovanos daugybei kitų progų.


Mūsų gaminamos rankų darbo dovanos originalios ir vienetinės. Išskirtiniai rankų darbo papuošalai moterims, vyrams ir vaikams, kruopščiai rankomis dekupažo technika dekoruoti gaminiai iš medžio.


Dekupažo dovanos puikiai tiks bet kuriai progai – tiek gimtadieniui, jubiliejui, tiek vestuvėms, vestuvių metinėms, krikštynoms, įkurtuvėms, Kalėdoms ir, be abejo, ypač prasminga dovana gimdyvei.


Rankų darbo papuošalai puikiai tiks norint nustebinti savo mamą, mylimąją, uošvienę ar anytą gimtadienio ar jubiliejaus proga, savo mylimąjį Jūsų draugystės proga, ar savo mažąsias princeses nustebinti miela dovanėle be progos, kuri padovanos Jums plačiausią šypseną pasaulyje.


Delanature rankų darbo dovanos – puikus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam išreikšti savo jausmus ar parodyti dėmesį brangiam ir mylimam žmogui!

Papuošalai moterims

Pirkti

Papuošalai vyrams

Pirkti

Papuošalai vaikams

Pirkti

Namų interjero detalės

Pirkti

Dovanų kuponai

Pirkti

Dovanų rinkiniai

Pirkti

Dovanų idėjos

Pirkti

Rankdarbiai

Pirkti

Dekupažas

Pirkti

Naujienlaiškis