Apie mus

Medžiai - tai gamta, gyvybė, šiluma, jaukumas ir ramybė. Jie perduoda žmonėms savo energetiką. Kiekvienas prisiglaudęs prie medžio galime pajausti jo skleidžiamą energiją, neapibūdinamą žodžiais ryšį su gamta.

 

Pavadinimas "De la nature"  išvertus iš Italų kalbos reiškia frazę - iš gamtos. Sujungę šiuos žodžius gavome skambų pavadinimą "Delanature". Būtent šis pavadinimas ir apibūdina mūsų kuriamus papuošalus, nes jie puošiami rankų darbo mediniais elementais. Kiekvienas papuošalas unikalus, niekur pasaulyje nerasite kito tokio. Kaip ir medžiai - kiekvienas jų yra skirtingas, turi savitą raštą, struktūrą, šakas, savitą gimtąjį kraštą, savą istoriją. Taip ir mūsų papuošalai - kiekviename rasite kažkokio medžio elementą, kurio antro tokio jau niekada nebus, jo istorija - tai kievieno to medžio istorija pateikta kitame pavidale.

Delanature papuošalai gaminami iš įvairiausių medienos rūšių - lietuviškojo ąžuolo, uosio, alksnio, taip pat ir iš egzotiškosios madronos, bubingos, aniegres, eukalipto, koto, zebrano ir daugelio kitų. Medinius elementus jungia metalinės dekoratyvinės detalės, natūralaus lino gijos, akmenukai ir gintarai.

Delature papuošalai skirti vaikams, moterims ir vyrams - tiems, kurie vertina natūralumą, myli gamtą ir gyvenimą! Tai puiki dovana  mylimam žmogui, draugui, kolegai, svečiui, bet kuriam, kuriam norite padovanoti dalelę gamtos.

Pajauskite ir pamilkite gamtą kartu su Delanature papuošalais!